Štítna žľaza a stres

Vstávate ráno unavení a bez nálady? Máte pocit, že život okolo Vás beží prirýchlo a Vy jednoducho nestíhate? Je pre Vás námáhave sústrediť sa na bežné veci? Stratila sa „šťava“, úsmev, chuť tvoriť…?

Spoločným menovateľom je stres – prílišné nároky na psychiku človeka a ich dopad na štítnu žľazu.

Možno si kladiete otázku prečo v minulosti človek netrpel ochoreniami štítnej žľazy do takej miery ako je tomu dnes. Veď už aj v 50-tych rokoch sa práve v súvislosti so zvýšenou potrebou jódu začalo s jodidovaním kuchynskej soli.

A čo dnes? V dnešnej hektickej dobe nielenže menej solíme, ale potreba jódu je už podstatne vyššia. Dennodenne spracuvávame obrovské množstvo podnetov (mobil, internet, tv, dopravné zápchy, nespočetné množstvo reklám všade, kam sa pozrieme…) 

K spracovaniu tak obrovského množstva informácii je opäť potrebná vyššia dávka jódu. To následne vedie k zvýšenej záťaži na štítnu žľazu. Keď hovoríme o akejkoľvek vyššej záťaži, stačí si uvedomiť ako sme žili pred 100 rokmi – na všetko bolo akosi viac času☺

Aj tu si môžeme uvedomiť ako psychika a fyzické zdravie spolu úzko súvisia.

Ak štítna žľaza nie je v dobrej kondícii, potom je znížená jej odolnosť voči stresu, pomalšie reakcie na podnety z okolia a zvýšená únava. Práve tu má nezastupiteľné miesto výrobok Fortuna Vitae – originál prof. Turianica s aktívnym organicky viazaným jódom na prirodzenú podporu funkcie štítnej žľazy.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

Prejsť do obchodu

Referencie

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. A zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Celá referencia >

Daniela, 36 rokov

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Celá referencia >

Marcela, 44 rokov

Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou.

Celá referencia >

Emma, 59 rokov