Touto cestou by som sa chcela podeliť so svojou životnou skúsenosťou so „zázrakom“ zvaným FORTUNA VITAE od profesora Turianicu.

Presne pred rokom a pol, t. j. v mesiaci júl 2015 som začala mať problémy typu „silné krvácanie pri menštruácii“. Krvácanie bolo neskutočne silné, mala som pocit, že zo mňa odchádza život. Podstúpila som preto aj kyretáž maternice, avšak moje krvácanie neprestávalo. Navštívila som dvoch gynekológov, kde jeden mi povedal, že je potrebné odstrániť maternicu a bude pokoj s krvácaním, avšak druhý mi naznačil, že moje krvácanie môže súvisieť s hormonálnou poruchou. Mala som vtedy 43 rokov.

Domnievam sa, že túto hormonálnu poruchu spôsobila zrejme silná dávka lieku L-Thyroxin 100, ktorý mi predpísal môj endokrinológ v dobrej mienke, že mi dávka 100 bude pomáhať zvládať moje náročné pracovné vypätie, avšak táto silná dávka „syntetického lieku“ na zníženú činnosť štítnej žľazy, ktorou som trpela, sa obrátila proti mne v podobe silného menštruačného krvácania. Predtým som užívala L-Thyroxin 50, neskôr 75 a následne 100.

Ľudský organizmus je nevyspytateľný a preto nie je možné odhadnúť vždy všetko na 100%. Bola som bezradná a pomýšľala aj na operačný zákrok, tzv. hysterektómiu maternice. Jedného dňa som klikla na internet a zadala do vyhľadávania slová „silné menštruačné krvácanie“. Myslím si, že to bolo Božie riadenie, aby som tak učinila, aj keď, poviem pravdu, nie som zástancom facebooku a rôznych internetových vyhľadávaní, ale vyplatilo sa. Objavila sa mi ponuka tekvicového oleja FORTUNA VITAE (FV) od skvelého pána profesora Turianicu. Najprv som si pozorne a podrobne prečítala účinky tohto zázračného elixíru a následne kontaktovala pani Máriu N. z pracovného tímu profesora Turianicu a telefonicky popísala svoje zdravotné problémy.

Pani Mária N. bola neskutočne milá. Požiadala som ju, či by sa nepozrela na moje lekárske záznamy a hodnoty funkcie mojej štítnej žľazy (ŠZ). Ona súhlasila. Neskôr po dohode s prof. Turianicom mi bolo doporučené dávkovanie tekvicového oleja FV.

Samozrejme som o uvedenom dávkovaní FV informovala aj svojho endokrinológa, ktorému taktiež veľmi pekne ďakujem, že súhlasil s týmto experimentom a postupne som pod jeho dohľadom znižovala dávku „syntetického lieku L-Thyroxin“ a nahrádzala ho organickým jódom obsiahnutým v tekvicovom oleji FV od prof. Turianicu až kým som celkom vynechala syntetický liek a užívala už iba Fortunu Vitae.

Moje menštruačné krvácanie sa stíšilo a ja sa cítim podstatne lepšie, akurát, že som týmito krvácajúcimi stavmi narušila krvný obraz, ktorý mi kolíše a preto som sledovaná na hematologickej ambulancii, ktorú som dovtedy nepoznala.

Dňa 22.12.2016 som bola na kontrole u svojho endokrinológa, ktorý ma veľmi milo prekvapil konštatovaním, že moje výsledky ŠZ sú perfektné! Povedal, že moja štítna žľaza sa naštartovala!

Bol to pre mňa nesmierne vzácny vianočný darček. Aj môj lekár neskrýval radosť a ešte raz mi to zopakoval. Tu musím podotknúť, že posledné 3 mesiace, t. j. október – december 2016 som už vôbec neužívala tekvicový olej FV, pretože som chcela vedieť, či FV budem ešte potrebovať alebo sa moja štítna žľaza aj bez FV zmobilizuje, nakoľko som vedela, že v 12/2016 idem na krvné odbery v súvislosti s činnosťou štítnej žľazy.

Je to veľmi príjemný pocit vedieť, že tak dôležitý orgán, akým je v ľudskom tele „štítna žľaza“, pracuje tak, ako má. Nebyť internetu a tohto unikátneho, podotýkam prírodného, produktu, od profesora Turianicu, ktorý bol ocenený a uznaný špičkovými odborníkmi z Cambridge International School (UK) a ktorý je chránený patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR, bol by môj zdravotný problém pretrvával, príp. by som sa možno bola podrobila aj vážnemu operačnému zákroku hysterektómii, t. j. odstráneniu maternice.

Touto cestou vyjadrujem svoje úprimné a srdečné poďakovanie pánovi prof. Ing. Ivanovi Turianicovi, DrSc. a jeho skvelému tímu. Zvlášť ďakujem aj pani Márii N., ktorej ochota pomôcť mi, bola neskutočne veľká a nebyť tejto milej panej z tímu profesora Turianicu, neviem, akým smerom by som sa bola uberala.

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Prajem celému tímu profesora Turianicu, ako aj tým, ktorí čítajú túto moju referenciu veľa šťastia, zdravia a správnych životných rozhodnutí.

S pozdravom
Marcela, 44 rokov