prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc.

Prof. Turianica pochádza z Užhorodu, kde pôsobil ako vedec a pedagóg na lekárskej fakulte 37 rokov. Po príchode na Slovensko pôsobil na katedre výživy Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.
Prof. Turianica sa venoval viac ako 40 rokov výskumom v oblasti biochémie. Vo svojich štúdiách sa zaoberal predovšetkým potrebou jódu pre život a v súvislosti s tým aj správnou funkciou štítnej žľazy. Skúmal funkcie štítnej žľazy v súvislosti s ekologicky podmieneným jódovým deficitom v celej škále živočíšnej ríše od najmenších živočíchov až po veľké zvieratá, vrátane človeka.
Preslávený výrok prof. Turianicu, ktorý aj dnes s obľubou používa:

„Kde je jód, tam môže byť aj život. Kde je život, tam musí byť jód.“

bol jedným z dôvodov pre vytvorenie unikátneho patentovaného produktu Fortuna Vitae – tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom.

O významnosti jeho vedeckých prác svedčia aj ocenenia z Cambridge, ktoré sa udeľujú raz za štyri roky. Prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc. získal titul Človek 21. storočia, a to hneď dvakrát po sebe v roku 2004 a 2008.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

Prejsť do obchodu

Referencie

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. A zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Celá referencia >

Daniela, 36 rokov

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Celá referencia >

Marcela, 44 rokov

Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou.

Celá referencia >

Emma, 59 rokov