Fortuna Vitae – účinky

Fortuna Vitae má blahodárne účinky na fungovanie celého organizmu, a ten funguje najlepšie vtedy, keď je zabezpečený správny chod celého endokrinného systému vrátane štítnej žľazy.

Štítnu žľazu môžeme prirovnať ku generálnemu riaditeľovi veľkého podniku. Ak má štítna žľaza premenený a uskladnený organický jód v dostatočnom množstve, potom môže zabezpečiť správne riadenie i ďalších žliaz s vnútornou sekréciou – týmus, pankreas, podžalúdková žľaza, epifýza, vaječníky, semenníky, nadobličky a tiež pečeň. Popri tom správne fungovanie štítnej žľazy so zabezpečením optimálnej hormonálnej regulácie metabolizmu prakticky nie je možné v podmienkach ekologicky podmieneného jódového deficitu. Preto náš unikátny výživový doplnok Fortuna Vitae je najlepším zdrojom aktívneho organicky viazaného jódu.
 
Fortuna Vitae plní adaptívnu funkciu (čo sa týka príjmu jódu) a tiež podporuje produkciu hormónov potrebných na reguláciu a kontrolu správnosti priebehu všetkých biochemických aj fyziologických procesov zodpovedných za zdravie a jeho ochranu.

Účinky Fortuna Vitae:

 • normalizuje funkciu štítnej žľazy,
 • je prevenciou vzniku mozgovej porážky, infarktu, civilizačných chorôb vrátane nádorových ochorení, cýst a myómov
 • predchádza vzniku osteoporózy a osteopénie a je účinná pri už rozvinutom ochorení,
 • zlepšuje zapojenie vápnika do kostí a zubnej skloviny,
 • efektívne rieši ekologicky podmienený jódový deficit,
 • chráni organizmus od tvorby a hromadenia voľných radikálov i od poškodzovania buniek a tkanív
 • zlepšuje detoxikačnú činnosť pečene,
 • pôsobí priaznivo na nervovú sústavu (vlasy, nechty, pokožka),
 • zlepšuje pamäť, fyzický výkon, reakčný čas, likviduje únavu,
 • zvyšuje práceschopnosť organizmu, zabezpečuje duševnú rovnováhu,
 • zabezpečuje správny rozvoj mozgu u detí, vysoký intelekt u detí aj dospelých.
 
Fortuna Vitae je účinná pri všetkých ochoreniach štítnej žľazy a umožňuje jej regeneráciuJedná sa predovšetkým o hypofunkciu a hyperfunkciu štítnej žľazy.

Fortuna Vitae je účinná aj v prípade užívania umelých syntentických hormónov, pozri dávkovanie.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

Prejsť do obchodu

Referencie

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. A zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Celá referencia >

Daniela, 36 rokov

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Celá referencia >

Marcela, 44 rokov

Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou.

Celá referencia >

Emma, 59 rokov