Fortuna Vitae – história

Originál tekvicový olej s aktívnym organickým jódom prof. Turianicu prešiel nasledovným vývojom:

Pôvodný produkt Fortuna Vita bol nahradený názvom Fortuna Vitae – ORIGINÁL prof. Turianica. Okrem produktu Fortuna Vitae nie je na trhu žiaden iný produkt prof. Ing. Ivana Turianicu, DrSc. Organicky viazaný jód v oleji  je široko chránený patentami Úradu priemyselného vlastníctva SR. Prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc. sa dištancuje od akýchkoľvek prípravkov, ktoré deklarujú organickú formu jódu a snažia sa tak napodobniť unikátne vlastnosti tohto jedinečného produktu.

Na každej fľaši Fortuna Vitae je teraz na prednej etikete fotografia prof. Turianicu.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

Prejsť do obchodu

Referencie

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. A zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Celá referencia >

Daniela, 36 rokov

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Celá referencia >

Marcela, 44 rokov

Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou.

Celá referencia >

Emma, 59 rokov