Fortuna Vitae – dávkovanie

Dávkovanie Fortuna Vitae obecne:

Dospelí 10 ml denne = 1 polievková lyžica , najlepšie ráno (5 ml obsahuje 100 mikrogramov jódu, čo predstavuje 67% ODD odporúčanej dennej dávky pre dospelých). Deti od 3 do 12 rokov 3 ml.

Dávkovanie Fortuna Vitae v prípade užívania hormónov na štítnu žľazu:

V prípade užívania liekov, ktoré ovplyvňujú funkciu štítnej žľazy (napr. Euthyrox, Thyroxín, Thyrozol…) je možné začať s ich postupným znižovaním až do úplného vysadenia. V príncipe platí: akonáhle začnete užívať Fortuna Vitae, odporúča sa znížiť dávku hormónov o 25 μg. Úprava funkcie štítnej žľazy je u každého individuálna, radi bezplatne poradíme.

V prípade autoimunitného ochorenia, ale tiež pri zápaloch, cystách, strume a iných komplikáciách v spojitosti so štítnou žľazou, nás prosím kontaktujte na maili poradenstvo@jodvita.sk. Tu Vám radi poskytneme dodatočné informácie s ohľadom na špecifikáciu vašej komplikácie v spojitosti so štítnou žľazou.

Pri odbere krvi nalačno, neužívať ani prípravok Fortuna Vitae.

Pred vyšetrením CT, MR, röntgen… sa odporúča užiť deň pred a po vyšetrení 3 x 10 ml Fortuna Vitae.

Odporúčané dávkovanie pri zvýšenej radiácii:

  • 2 dni 4 x 10 ml počas dňa
  • 2 dni 3 x 10 ml
  • 3 dni 2 x 10 ml
  • potom pokračujeme 1 x 10 ml ráno

Skladovanie:

  • Pri liečbe, ak sa užíva dennodenne, fľaša vystačí max. 1 mesiac – nemusí byť v chladničke stačí na tmavom mieste, teplota okolo 20 °C.
  • Ak sa užíva sporadicky na doplnenie jódových rezerv a pred vyšetreniami, fľašu máme potom aj 3-4 mesiace v chladničke.
(organicky viazaným jódom nie je možné sa predávkovať)
Pri autoimunitnom ochorení štítnej žľazy, cystách, telieskach, či iných útvaroch v oblasti štítnej žľazy nás môžete kontaktovať na poradenstvo@jodvita.sk kde Vám diskrétne odpovieme.

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica

Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

Prejsť do obchodu

Referencie

Tekvicový olej môžem len doporučiť, kľudne poskytnem na seba telefónne číslo, ak budete chcieť vedieť viac o mojej skúsenosti. A zároveň by som chcela poďakovať p. Nogovej za jej ústretový prístup, cenné rady aj o derivačnom kúpeli. Človek často zistí, že tie najcennejšie rady sú zadarmo, určite ju kontaktujte, pomôže Vám, to je moja skúsenosť.

Celá referencia >

Daniela, 36 rokov

Keďže viem, že mojej štítnej žľaze pomohol tekvicový olej Fortuna Vitae, nedalo mi, nepodeliť sa o túto moju životnú skúsenosť aj s ostatnými, ktorí trpia poruchou štítnej žľazy. Môžem iba vrelo odporúčať tento unikátny prírodný produkt na podporu endokrinologického systému. Určite si tento unikát ešte doprajem, avšak už iba preventívne, a to nielen sebe, ale aj mojej rodinke, pretože viem, že nepoškodí, ba naopak zlepší viacero životných funkcií ľudského organizmu.

Celá referencia >

Marcela, 44 rokov

Som veľmi vďačná, že som Vás našla na internetovej stránke. Každý mesiac si objednávam tento úžastný olej, ktorý je mojim elixírom života. Aj lekár sa čuduje, že mám také dobré výsledky so štítnou žľazou. Nechcem prezradiť tajomstvo, že namiesto predpísaných liekov beriem olej Fortuna Vitae. Mne to pomáha, preto ho doporučujem každému, kto má problémy so štítnou žľazou.

Celá referencia >

Emma, 59 rokov