Dobrý deň moje meno je Nikoleta, bývam v Bratislave a touto cestou sa s vami chcem podeliť o moju skúsenosť s týmto zázračným olejom – Fortuna Vitae.

Pred menej ako 2 rokmi mi zistili hypofunkciu štítnej žľazy. Bývalo mi nenormálne špatne, pretože hormóny si naozaj doslova robili, čo chceli, neprajem nikomu. Lekári začali samozrejme s liečbou, čím iným ako hormónmi Euthyrox, najskôr malé dávky, potom väčšie a väčšie, tak som ich počúvala ako ovečka. Myslím si, že lekári to liečia ako na páse. Keď som začala pociťovať nežiadúce účinky hormónov, tak som to povedala lekárke a zároveň som ich vysadila. Podľa nich neúnosné ako si to predstavujem. Ja som si zistila, čo to vlastne tá hypofunkcia znamená a zistila som, že je to nedostatok jódu v tele. Kamarátka mi poradila váš olej – Fortuna Vitae, ktorý je síce dosť drahý, ale zdravie je na nezaplatenie. Že nech ho vyskúšam, tak som aj.

Bola som na kontrole u lekárky a povedala som jej, že neberiem hormóny a tak no čo myslíte? Nechcela o tom ani počut…. brala som naďalej váš olej – a išla som na kontrolu k inému lekárovi a pozrime sa, diagnóza: NIE JE POTREBNÁ ŽIADNA LIEČBA !!!!!! 🙂

A to všetko iba vďaka mojmu odhodlaniu a vášmu oleju. Týmto sa chcem veľmi poďakovať za možnosť a vyriešenie mojho zdravia vďaka prírodnej liečbe. Chcela by som každému povedať, aby sa nebál vyskúšať najskôr prírodnú liečbu než začne do seba sypať tú chémiu pod názvom LIEKY. Ďakujem.

Nikoleta, 30 r.