Fortuna vitae

Štítna žľaza a stres

 
 

Vstávate ráno unavení, bez nálady? Máte pocit, že život okolo Vás beží prirýchlo a Vy nestíhate? Sústredite sa s námahou, zabúdate?
Vytráca sa chuť Vám chuť do života? Stratila sa „šťava“, úsmev, chuť tvoriť?
Mnohí aj mladí majú problém s libidom....

Spoločným menovateľom je stres, prílišné nároky na pychiku človeka a ich dopad na štítnu žľazu.

 Možno si kladiete otázku prečo v minulosti človek netrpel ochoreniami štítnej žľazy do takej miery ako je tomu dnes. Veď v 50-tych rokoch sa začalo s jodidovaním kuchynskej soli. Áno, je to pravda - bol to na tú dobu skutočne výborný počin, čím sa začalo predchádzať kreténizmu u novorodencov. 

V dnešnej hektickej dobe nielenže menej solíme, ale potreba jódu je predovšetkým priamo úmerná psychickej záťaži, stresu, napätiu, emóciám.
K spracovaniu tak obrovského množstva informácii je opäť potrebná vyššia dávka jódu. To samozrejme následne vedie k zvýšenej záťaži na štítnu žľazu. Keď hovoríme o akejkoľvek vyššej záťaži, stačí si uvedomiť ako sme žili pred 100 rokmi (nároky v zamestnaní, rýchlosť pohybu a komunikácie medzi ľuďmi...). Asi ťažko by sme vtedy hľadali mobil, televízor, fax, dopravné zápchy, všadeprítomné reklamy a pod.

Práve tu je nezastupiteľné miesto pre výrobok Fortuna Vitae - originál prof. Turianica s aktívnym organicky viazaným jódom na podporu funkcie štítnej žľazy.
Ak štítna žľaza nie je v dobrej kondícii, potom je znížená odolnosť voči stresu, pomalšie reakcie na podnety z okolia a zvýšená únava.

Aj tu si môžeme uvedomiť ako psychika a fyzické zdravie spolu úzko súvisia.


Kúpiť

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica - Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

 
1 kus - 50.00 €


 
2 kusy - 98.00 €

Ušetríte 2,- €

 
3 kusy - 144.00 €

Ušetríte 6,- €

 
4 kusy - 188.00 €

Ušetríte 12,- €

 
5 kusov - 230.00 €

Ušetríte 20,- €

 
6 kusov - 270.00 €

Ušetríte 30,- €