Fortuna vitae

Hypertyreóza s komplikáciou strumy

 
 

Prajem krásny deň, v prvom rade by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za doporučenie užívať FORTUNA VITAE pri mojej diagnóze /zvýšená činnosť ŠŽ Graves - Basedowova struma/. Bola mi jednoznačne odporučená operácia - odstránenie ŠŽ. Po mesačnom užívaní oleja / napriek prísnemu zákazu od lekára olej v mojom prípade užívať!!! / sa môj zdravot. stav výrazne zlepšil nielen subjektívne, ale aj laboratórne výsledky potvrdili rapídny obrat k lepšiemu. Kým som užívala iba lieky, choroba pretrvávala. Olej prof. Turianicu však zaúčinkoval priam zázračne! Takže operáciu / ktorú považujem nie za vyliečenie, ale spôsobenie trvalo chorobného stavu, keďže jej podstatou je odstránenie životne dôležitého orgánu a doživotné užívanie umelých hormónov /naďalej tvrdohlavo odmietam a dúfam, že mi olej pomôže k úplnému vyliečeniu.

Jediné, čo ma ešte trápi, je mierne zväčšenie ŠŽ oproti jej veľkosti na začiatku ochorenia. Osobne si myslím, že sa jedná o vedľajší nežiadúci účinok Thyrozolu, nakoľko som mala predpísané pomerne vysoké dávky / zo zač. 4- krát denne, potom 3-krát/ Po využívaní 1 fľašky oleja užívam už len 1 tabletku denne. V užívaní oleja pokračujem naďalej napriek zákazu lekára.

Mária, 43 r. 


Po 5 rokoch....

Ahojte Anjeli moji strážni! Práve som sa vrátila z Ľubochne... Lekárka mi robila sono ŠŽ... Prehlásila, že keby to nevidela a nezažila na vlastné oči od samého začiatku, ako som ku nej začala chodiť, neuverí... ŠŽ sa mi zmenšila z objemu vyše 100 ml na 35!!! Povedala, že vďaka mne začne veriť na zázraky.

Ja viem, komu vďačím za ten zázrak! A znovu sa Vám zaň chcem s hlbokou úctou poďakovať... Nebyť Vás, tak štítka je v prdelke a ja s ňou... ĎAKUJEM Z CELÉHO 💗!

S láskou a úctou Maja...

Pozdravujem i pána prof. Turianicu. I jemu odovzdajte moje veľké ,,ĎAKUJEM " 💗

Mária, 48 r.


Kúpiť

FORTUNA VITAE originál prof. Turianica - Tekvicový olej s aktívnym organicky viazaným jódom

 
1 kus - 50.00 €


 
2 kusy - 98.00 €

Ušetríte 2,- €

 
3 kusy - 144.00 €

Ušetríte 6,- €

 
4 kusy - 188.00 €

Ušetríte 12,- €

 
5 kusov - 230.00 €

Ušetríte 20,- €

 
6 kusov - 270.00 €

Ušetríte 30,- €